Από τα χεράκια μας…
![](https://portokalidisfamily.com/wp-content/uploads/2022/09/ΜΠΑΛΑ-ΖΥΜΗΣ-ΠΛΑΣΤΗΣ-12-1024x683.jpg)
Τα προϊόντα μας φτιάχνονται με τον πιο παραδοσιακό τρόπο. Οι άνθρωποι μας καθημερινά ζυμώνουν, πλάθουν και ανοίγουν φύλλο. Τα μοναδικά μας
χειρο…ποιήματα είναι έτοιμα!
Με αγνά υλικά…
![](https://portokalidisfamily.com/wp-content/uploads/2022/08/0Z0A2941-copy-3-1024x683.jpg)
Σε όλα μας τα προϊόντα χρησιμοποιούμε εξαιρετικές πρώτες ύλες, από πιστοποιημένους παραγωγούς και προμηθευτές. Γιατί, όπως μας έλεγαν οι γονείς μας, πρέπει να βάζουμε τα καλύτερα υλικά μαζί με πολλή αγάπη.